Тиждень дитячої книги у Чуднівській міській бібліотеці

Дата: 06.04.2021 13:47

2 квітня 2021 року, у Міжнародний день дитячої книги, Чуднівська міська бібліотека оголосила підсумки Всеукраїнського Тижня дитячої книги. Традиційно він проходив останнього тижня березня. Як і минулого року Тиждень проходив онлайн і був сповнений для наших бібліотек приємних турбот, пов’язаних з його організацією та проведенням .

Тиждень дитячого читання 2021 проходив під гаслом: «Ми читаємо завзято, а читання нам - це свято!» та передбачав цьогоріч уважне прочитання книги-ювіляра року улюбленого дитячого автора Всеволода Нестайка «Дивовижні пригоди в лісовій школі», а також письмові відповіді на конкурсні завдання та вчасну здачу їх на електронну адресу Чуднівської міської бібліотеки для оцінки організаторами.

Тиждень дитячого читання – свято тих, хто творить книгу і тих, хто любить читати, свято письменників і видавців, бібліотекарів і читачів, веселих пригод і літературних відкриттів, зустрічей з цікавими людьми та героями книг.

Протягом Тижня у Чуднівській міській бібліотеці відбувалися різноманітні онлайн-заходи:

- книжковий хіт-парад: «Всеволод Нестайко та його твори»,

- знайомство з бібліотекою: «Книжок країна чарівна у гості вас чекає»,

- визначення його переможця серед учасників – юних читачів бібліотек  Чуднівської громади з наступним врученням призів.

Учасниками свята стали юні користувачі із 12 бібліотек Чуднівської громади, які виконали конкурсні завдання.

Всі учасники показали знання змісту творів, зуміли передати його кількома реченнями, творчо, у міру своїх можливостей підійшли до написання листа письменнику та зробили свої висновки та відкриття. Головним є те, що діти засвоїли життєві уроки доброти та додали до свого арсеналу вдумливо прочитаних книжок чудовий твір-бестселер нашого письменника-земляка Всеволода Нестайка. Всі учасники заслуговують на подарунок від організатора конкурсу - Чуднівської міської бібліотеки, який їх обов’язково знайде згодом.