Чуднівський міський голова зустрівся з головою Житомирської райдержадміністрації
Вчора, 6 квітня, Чуднівський міський голова Віталій Войтко провів зустріч з головою Житомирської районної державної адміністрації Юрієм Денисовцем та його заступниками Олександром Хомичем та Віктором Пулковським, які з робочим візитом завітали у Чуднів.
При зустрічі обговорили питання соціального захисту населення, забезпечення лікарні в період пандемії, а також оглянули приміщення, придбаного у 2020 році для створення дитячого будинку сімейного типу.
Цього дня керівництво Житомирської РДА зустрілося та поспілкувалося із працівниками райдержадміністрації, які працюють на віддалених робочих місцях та у віддалених підрозділах райдержадміністрації, а саме: побували у архівному відділі, де подивилися, як зберігаються архівні документи, службі у справах дітей і підрозділі управління праці та соціального захисту населення.