Чуднівська лікарня отримала благодійну допомогу від Володимира Литвина

Дата: 08.04.2021 14:35

Сьогодні, 8-го квітня, до Чуднова завітали український політик, академік НАН України, голова Верховної Ради (2002-2006, 2008-2012 рр.), глава Адміністрації президента (1999-2002 рр.) Володимир Литвин та лідер обласного осередку «Народної партії», народний депутат кількох скликань Микола Рудченко.

Під патронатом Володимира Литвина діє благодійний фонд “Майбутнє Полісся”. В рамках програми «Допоможи лікарю” фонд передає лікарням необхідне медичне обладнання та засоби індивідуального захисту.

Благодійну допомогу від фонду “Майбутнє Полісся” для боротьби з пандемією отримали і медики Чуднівської лікарні, їм передали: 2 кисневі концентратори, 3 пульсоксиметри, 5 уп. (250 шт.) захисних масок, 20 костюмів багаторазового використання різних розмірів, 1 уп. рукавичок.

Гості поспілкувалися з Чуднівським міським головою Віталієм Войтком та керівником КНП «Чуднівська лікарня» Ігорем Лукашенком. Під час зустрічі обговорили ситуацію із коронавірусною захворюваністю у громаді та стан справ і потреби лікарні.

Віталій Войтко спільно з Ігорем Лукашенком висловили щиру подяку за надану благодійну допомогу та підтримку медикам.