Чуднівський міський голова провів нараду за участю старост старостинських округів громади

Дата: 12.04.2021 10:37

9 квітня Чуднівський міський голова Віталій Войтко провів робочу нараду за участю старост старостинських округів громади. У нараді взяли участь начальник відділу земельних відносин та екології міської ради Наталія Варгалюк та депутат міської ради Людмила Зотько.

У ході наради обговорили питання щодо дотримання земельного законодавства, оподаткування платою за землю юридичних та фізичних осіб, податком на нерухоме майно та запобігання втрат доходів місцевого бюджету.  Адже плата за землю в повному обсязі зараховується до бюджету територіальної громади та є важливим джерелом його наповнення.

Віталій Володимирович наголосив на необхідності ведення належного обліку земельних ділянок та проведення інвентаризації земель.

Також під час наради розглянуто та обговорено питання проведення робіт з благоустрою на території населених пунктів громади.

Очільник громади акцентував увагу присутніх на тому, що заходи з благоустрою повинні проводитись постійно та систематично.