На базі Чуднівського ліцею відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання

Дата: 12.04.2021 14:55

Важливою  складовою  підготовки  до  зовнішнього  незалежного оцінювання є  пробне  тестування, яке  проводиться  з  метою ознайомлення  всіх  бажаючих  із  процедурою проведення  зовнішнього  незалежного  оцінювання, структурою  та  змістом  тестового  зошита, порядком  доступу  до  пункту тестування  та  робочого  місця.

10  квітня  на  базі  КЗ «Чуднівський  ліцей» було проведено  пробне  зовнішнє  незалежне  оцінювання  з  української  мови  та  літератури, математики, історії  України, хімії, фізики, географії, біології, англійської  мови.

Для  участі  у  пробному  ЗНО було  зареєстровано 143  учасники  із  закладів  освіти  Чуднівської, Вільшанської, Краснопільської  територіальних  громад. У  цьому  році  кожному  учаснику  була  надана  можливість  пройти  пробне  тестування  тільки  з  одного  із  навчальних  предметів. 139 майбутніх  абітурієнтів, які  з’явилися  на  пункт  тестування, ознайомилися  із стандартизованими  тестами, що  відповідають  вимогам  програм, характеристикам  і  структурі  сертифікованих  робіт  зовнішнього  незалежного  оцінювання, пройшли  пробний  тест і  попрактикувалися  у  заповненні  бланків  відповідей, психологічно  налаштувалися  на  проходження  основної  сесії  зовнішнього  незалежного  оцінювання, навчилися  ефективно розподіляти  час та  змогли  оцінити  свій  рівень  навчальних  досягнень, зорієнтуватися  в  проблемних  темах, які  ще  необхідно «підучити».    Учасниками  пробного  тестування  були 75 учнів закладів  освіти  нашої  громади: Чуднівського  ліцею, Чуднівської ЗОШ №2, Будичанської, Дідковецької, Вакуленчуківської, В.Коровинецької, П’ятківської  шкіл І-ІІІ ступенів.

Пробне  тестування  було  проведено  з  дотриманням  протиепідемічних  заходів, з  обов’язковим  температурним  скринінгом  учасників, при наявності  захисних  масок, обладнання  місць  для  дезінфекції рук тощо. Медичний  супровід  учасників  забезпечувала  медична  сестра  Чуднівського  ліцею, а  за  дотриманням  правопорядку  на  території  пункту  тестування слідкували працівники   Чуднівського  відділення поліції.

Учасники  тестування  прибули  зі  всіма  необхідними  документами, що свідчить  про  проведену якісну роз’яснювальну  роботу з  боку  директорів, класних  керівників, вчителів- предметників в  закладах освіти.

Для  проведення  пробного  тестування належним  чином  було  підготовлено навчальний  заклад,  12 робочих аудиторій. Процедуру  проведення  забезпечили педагогічні  працівники  КЗ «Чуднівський ліцей», Чуднівської №2, Дідковецької  Карповецької, Вільшанської  шкіл  та  Іванопільського  ліцею, які працювали  старшими  інструкторами, інструкторами  та  черговими. Пробне  тестування  повністю  відповідало   умовам     проведення основної  сесії  ЗНО  2021  року  завдяки  чіткій роботі  відповідального  за  роботу  пункту  тестування директора  КЗ «Чуднівський  ліцей»  Ніни Дячук, заступника  Лесі Косюк , відповідальності   всіх  задіяних  педагогічних  працівників.