До уваги пільговиків громади!!!

Дата: 13.04.2021 11:11

У зв’язку із змінами до Постанови КМУ від 17.04.2019р. № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу у грошовій формі» та з метою забезпечення виплати компенсації  для  придбання твердого палива та скрапленого газу у грошовій формі рекомендуємо звернутись до старостинських округів за місцем проживання, а жителям м. Чуднів до відділу праці, соціального захисту населення та охорони здоров’я Чуднівської міської ради з пакетом документів, а саме:

1. Заява;

2. паспорт, код;

3. посвідчення, що дає право на пільгу;

4. довідка про склад сім»ї з характеристикою житла.

Нагадуємо, що відповідно до Постанови КМУ 04.06.2015р. № 389 «Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї» окремим категоріям громадян пільги надаються з урахуванням середньомісячного доходу сім»ї.

Відділ праці, соціального захисту

населення  та охорони здоров'я