Чуднівський міський голова підписав Меморандум про партнерство та співпрацю з Головним управлінням Національної поліції у Житомирській області

Дата: 13.04.2021 13:55

Сьогодні, 13 квітня, у рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» Чуднівський міський голова Віталій Войтко підписав Меморандум про співпрацю та партнерство з Головним управлінням Національної поліції у Житомирській області.

Метою даного Меморандуму є співпраця сторін на засадах партнерства, спрямована на підвищення рівня публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини та протидії злочинності на території Чуднівської громади.

Згідно угоди у селищі Великі Коровинці буде створено поліцейську станцію, де будуть працювати три офіцери громади, які здійснюватимуть повноваження дільничного офіцера поліції, інспектора ювенальної превенції та патрульної поліції.

При підписанні Меморандуму Віталій Володимирович зазначив: «Створення безпечних умов проживання громадян – є спільним завданням поліції та місцевої влади. Створення інституції поліцейського офіцера громади дозволить створити новий рівень поліцейського сервісу у віддалених від центру громади населених пунктах».