Благоустрій у громаді триває

Дата: 14.04.2021 16:32

На території Чуднівської громади тривають роботи з благоустрою. Прибирання та впорядкування територій навколо пам’ятних знаків, на кладовищах, біля адміністративних будівель, парків, вулиць проводяться у всіх населених пунктах.

З метою покращення благоустрою продовжуються роботи з приведення території міста Чуднів в належний стан. Працівники комунального підприємства «Благоустрій» проводять обрізку та кронування дерев у парку Слави, прибирання узбіч доріг. Наразі триває ремонт вуличного освітлення по вулицях Любарській та Коцюбинського.

Прибирання біля своїх домівок проводять і місцеві мешканці. Цими днями заходи з благоустрою провели жителі вулиці Петропавлівська.

Цього тижня продовжено ремонт вуличного освітлення у селі Пилипівка, у Тютюнниках, П’ятці, Будичанах прибрано місцеві кладовища. До робіт з благоустрою долучаються молодь, пенсіонери та рибалки.