Сільськогосподарські підприємства, що проводять свою господарську діяльність на території Чуднівської міської ради активно розпочали весняно-польові роботи

Дата: 16.04.2021 13:29

Учасниками даного процесу є майже всі аграрії, що працюють на результат. Наразі  проведено підживлення озимих зернових культур на площі 3,9 тис. га  та озимого ріпаку на площі 2,4 тис. га, що до плану становить 100%. Всі посіви знаходяться в доброму та задовільному стані. Вже проведено закриття вологи.

Згідно прогнозованої структури посівних площ,  під урожай сільськогосподарських культур 2021 року загальна площа становитиме  понад 24 тис га, в тому числі 16,6 тис.га - площ ярого клину, основну питому вагу якого, складатиме кукурудза на зерно (11 тис. га), соя та соняшник (6,0 тис.га). Кормові культури будуть розміщені на площі  – 0,35 тис. га.

Для проведення посівної кампанії  господарства громади в повному обсязі забезпечені мінеральними добривами, пально-мастильними матеріалами та насінням.

У зв’язку із затяжною зимою, цьогорічна посівна кампанія розпочата із запізненням.

Згідно оперативних даних, фактично посіяно ярих культур на площі  200 га, з них 160 га - ранніх ярих зернових, що до плану складає 43%, решта посівів - під кукурудзу на зерно.

Посівна кампанія триває. Якщо посприяють  погодні умови, то вона завершиться заплановано в оптимальні строки.