Обласний онлайн-конкурс до Дня матері та Дня сім’ї

Дата: 19.04.2021 13:37

З метою пропагування міцної, щасливої, успішної родини як основи; зміцнення дружби, згуртованості та взаєморозуміння між різними поколіннями; ознайомлення з оберегами української родини; виявлення зацікавленості до історії свого народу української нації, її культуру і побуту; виховувати глибокі почуття любові до батьків, свого роду, почуття пошани Департаментом праці, соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністрації оголошується обласний онлайн-конкурс творчих робіт до Дня матері, Дня сім’ї.

На конкурс подаються підготовлені конкурсні роботи дітей шкільного віку (7-17 років). Конкурс розрахований на 40 осіб.

Умови участі в онлайн Конкурсі:

• до 22 квітня 2021 року заповнити заявку на участь у Конкурсі;
  • надіслати до 01 травня 2021 року на адресу відділу сімейної, гендерної політики Департаменту (vid.sim.polituku@psspdep.zht.gov.ua) відео оригінального привітання (пісня, вірш, танець, малюнок, анімація) або фото творчої роботи для матусі своїми руками; фото з вашою матусею (за бажанням).

Положення про обласний онлайн-конкурс та заявку додаємо.

Завантажити Положення

Завантажити заявку