У громаді продовжуються роботи з благоустрою

Дата: 20.04.2021 14:28

Цими днями благоустрій проводили у Турчинівському старостинському окрузі. Зокрема, здійснено прибирання території адмінприміщення, дитсадка, школи, фельдшерського пункту, будинку культури, церкви. Крім того, здійснено побілку парканів та висадження 10 молодих яблунь і груш у садку  старостату та біля школи.

У Великих Коровинцях впорядкували території біля братської могили, адмінбудівель, вулиці селища.

До проведення робіт з благоустрою долучаються діти та працівники закладів культури, медицини, освіти.

Чуднівська міська рада висловлює подяку усім хто долучається до проведення заходів з благоустрою та поліпшення стану довкілля, озеленення населених пунктів громади.

Благоустрій та санітарна очистка ще не закінчується, роботи з очищення територій від сміття тривають, тому запрошуємо активніше долучатися до цієї доброї справи!