Проведено перевірку населених пунктів Карвинівського старостинського округу щодо готовності до функціонування під час пожежонебезпечного періоду 2021 року

Дата: 20.04.2021 14:56
Кількість переглядів: 1930

Сьогодні, 20 квітня, Чуднівський міський голова Віталій ВОЙТКО спільно з робочою групою у складі начальника районного сектору УДСНС України у Житомирській області Юрія ОТАМАНСЬКОГО, лісничого ДП «Житомирський лісгосп» Тригірське лісництво Валерія ІЩУКА, старости Карвинівського старостинського округу Чуднівської міської ради Василя ТИЩЕНКА, головного спеціаліста сектору цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці міської ради Вікторії ШПИТИ провели обстеження населених пунктів Карвинівка та Грем’яче, які знаходяться на території лісових масивів та межують з ними.

Обстеження проводилось на виконання обласного протоколу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 09.04.2021 року № 9 з метою вжиття заходів щодо готовності населених пунктів громади та лісового господарства до функціонування під час пожежонебезпечного періоду 2021 року.

Під час обстеження були розглянуті питання наявності джерел зовнішнього протипожежного водопостачання, їх технічного стану, стану територій навколо населених пунктів, що межують з лісовим масивом (дотримання протипожежних відстаней, наявність  мінералізованих смуг, оборювання тощо), можливості під’їзду до лісових масивів та населених пунктів, наявності пожежної техніки та первинних засобів пожежогасіння для ліквідації пожежі.     Окремо розглянуто питання евакуації (тимчасового відселення) населення у разі загрози або виникнення надзвичайної ситуації пов’язаної з лісовими пожежами.

За результатами обстежень складено відповідні акти, які будуть направлені до Управління ДСНС України у Житомирській області для подальшого інформування обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.