«Чорнобиль – минуле, сучасне, майбутнє»

Дата: 21.04.2021 08:52

Під  такою  назвою у КУ «Чуднівський міський центр професійного розвитку педагогічних працівників» проведено  міський конкурс, присвячений 35-й річниці Чорнобильської трагедії. Мета  конкурсу: виховання у дітей та молоді патріотизму, формування національної та екологічної самосвідомості, поглиблення знань учнів з історії свого краю у закладах загальної середньої освіти. В період з 29 березня по 15 квітня 2021 року учасники подавали роботи за такими  номінаціями :

• малюнок (художня робота в довільній техніці, формат А-3) за темою «Чорнобиль не має минулого часу»;

• агітаційно-просвітницькі матеріали за темою «Стоп - радіація!» (буклети, емблеми, плакати);

• відеоролик за темою «Чи є життя після Чорнобилю?» (відео до З хвилин).

У міському конкурсі взяли участь учні із 10 закладів загальної середньої освіти, а саме: КЗ «Чуднівський ліцей»; Турчинівської ЗОШ І ступеня; Бабушківської філії КЗ «Чуднівський ліцей»; Вакуленчуківської ЗОШ І-ІІІ ступенів; Карвинівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів; Великокоровинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів; Дубищенської ЗОШ І-ІІ ступенів; П’ятківської ЗОШ І-ІІІ ступенів; Чуднівської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів; Рачківської ЗОШ І-ІІ ступенів  та  вихованці  Чуднівського  міського  Будинку школяра.

На конкурс подано 32 малюнки. Заслуговують  на увагу за технікою виконання, оригінальністю роботи Вандалович Катерини, Ангельської Вікторії (КЗ « Чуднівський ліцей»), Булак Лілії та Пергат Наталії (П’ятківська ЗОШ І-ІІІ ст.), Стаховської Вікторії, Шишки Єлизавети (Вакуленчуківська ЗОШ І-ІІІ ст..), Калінчук Наталії (Дубищенська ЗОШ І-ІІ ст.), Олійник Ольги (Рачківська ЗОШ І-ІІ ст.).

Буклети представили учні  з  КЗ « Чуднівський ліцей», Чуднів-ської ЗОШ №2 І-ІІІ ст., Великокоровинецької ЗОШ І-ІІІ ст.  Відеоролики представили учні з КЗ « Чуднівський ліцей» та Турчинівська ЗОШ І ступеня.

Всі подані матеріали відповідали умовам проведення: дотримання формату, належна техніка виконання робіт, вказано інформацію про роботу і її автора.

Переможцями міського етапу визнано:

1.1. У номінації «Малюнок»  за темою «Чорнобиль не має минулого часу»:

І місце – Вандалович Катерина, учениця 9-А класу КЗ «Чуднівський ліцей»;

ІІ місце – Калінчук Тетяна, учениця  2 класу Дубищенської ЗОШ І-ІІ ступенів;

ІІ місце – Пергат Наталія, учениця 9 класу П’ятківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Стаховська Вікторія, учениця 7 класу Вакуленчуківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Булак Лілія, учениця 7 класу П’ятківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

1.2. У номінації «Агітаційно-просвітницькі матеріали» за темою «Стоп - радіація!» (буклети):

І місце – Данілов Даніїл, учень 9-А класу КЗ «Чуднівський ліцей»;

ІІ місце – Шевчук Денис, учень 9 класу  Великокоровинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

1.3. Відеоролик за темою «Чи є життя після Чорнобилю?» :

І місце –автори:  Ромашевська Олександра, Криворучек Дарина, Решетар Анна, Данилюк Юліана, Євстратьєва Дар'я, учениці 9-А  класу, КЗ « Чуднівський ліцей», керівник Качоровська Н.М.;

ІІ місце - Чабан Олександра, Вітюк Олександра, Поліщук Роксолана,    учениці 4 класу Турчинівської ЗОШ  І ступенів, автор тексту і керівник Свінціцька Л.Є..

Учнів-переможців  міського  етапу  Конкурсу нагороджено дипломами  КУ «Чуднівський  МЦПРПП».

Роботи переможців із кожної номінації направлено в м. Житомир для участі в обласному екохабі.