Тривають роботи з благоустрою

Дата: 21.04.2021 16:14

Сьогодні, 21 квітня, працівники комунального підприємства «Благоустрій» Чуднівської міської ради продовжують здійснювати заходи з благоустрою. Зокрема, виконуються роботи з прибирання підбордюрного сміття вздовж автодоріг, прибирання місць загального користування, триває реставрація обеліску Слави у Чуднівському міському парку.

Роботи з благоустрою не припиняються у населених пунктах старостинських округів громади.  Вагома частина роботи цими днями проведена у Бабушках, Рачках, Малих Коровинцях, результатом якої є прибрані території місцевих кладовищ, прибережна зона біля ставка, визбиране сміття на узбіччях доріг та  пофарбовані паркани.

На цьому робота не закінчується - на черзі ще десятки територій громади, які потрібно облагородити за час весняно-літнього періоду. Закликаємо і мешканців не стояти осторонь та допомагати наводити лад у громадських місцях!

Звертаємось до  керівників підприємств, установ, організацій,  жителів громади з проханням упорядкування  власних дворових територій та  недопущення утворення стихійних  сміттєзвалищ на території  населених пунктів і за їх межами.

с. Рачки

с. Малі Коровинці