Чуднівський міський голова перевірив проведення заходів з благоустрою у старостинських округах громади

Дата: 22.04.2021 16:24

Сьогодні, 22 квітня, Чуднівський міський голова Віталій Войтко у супроводі старост Миколи Маслюківського та Олександра Рудика здійснив робочу поїздку у Тютюнниківський та Турчинівський старостинські округи, у ході якої перевірив виконання заходів з благоустрою. До проведення даних робіт долучаються працівники освіти, культури, медицини, пенсіонери, молодь та представники Тютюнниківської футбольної команди "Дракони".

Цього дня у Тютюнниках здійснювались роботи з прибирання сміття, побілки дерев на території в’їзду у село. Загалом проведено великий обсяг робіт, а саме: прибрано вулиці сіл, кладовища, пофарбовано паркани, проведено ямковий ремонт доріг, облаштовано зупинки та в’їзні знаки у населені пункти.

У Турчинівському старостинському окрузі також роботи з благоустрою не припиняються. Проводяться роботи з упорядкування під’їзних шляхів та прилеглих до кладовищ територій, території біля пам’ятників, братських могил та пам’ятних знаків, які розташовані на території населених пунктів.

Перевіряючи виконання робіт з благоустрою у старостинських округах, Віталієм Володимировичем доручено поставитись до роботи з максимальною відповідальністю та намагатися виконати усі завдання у стислий термін.

Віталій Войтко зазначив: «Проведення благоустрою у населених пунктах – це наша спільна справа. Кожен з нас може зробити свій внесок у створення комфорту та затишку у кожному куточку нашої громади».