У Чуднові відбулось покладання квітів з нагоди 35-х роковин Чорнобильської трагедії

Дата: 26.04.2021 16:19

26 квітня є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.

Сьогодні, 26 квітня, пам’ять героїв Чорнобиля прийшли вшанувати Чуднівський міський голова Віталій Войтко, Вільшанський сільський голова Сергій Мельник, представники районної організації ветеранів, військової частини, керівники державних установ та організацій, громадськість.

Присутні поклали квіти до пам’ятного знаку чорнобильцям-ліквідаторам та хвилиною мовчання вшанували тих, чиє життя відібрала наймасштабніша техногенна катастрофа.

Цього дня у Чуднівській міській бібліотеці підготовлено виставку друкованих видань, присвячених Чорнобильській трагедії, а у В.Коровинецькому краєзнавчому музеї оформлено експозиції та організовано тематичні екскурсії.

У церквах громади проведено панахиди за загиблими та померлими учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

По закінченню заходу міський голова Віталій Войтко, секретар ради Олена Яременко, заступник Ірина Кухар, керуюча справами виконавчого комітету Галина Вербельчук та представники міської ради привітали учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Грамотами та грошовими преміями Житомирської облдержадміністрації, Житомирської райдержадміністрації та Чуднівської міської ради нагороджено 18 ліквідаторів.

Ось вже 35 років біль і тривога Чорнобиля залишається в наших серцях. Ці відчуття змушують кожного зупинитись і озирнутись в той страшний 1986-й… Хоча стільки років минуло відтоді, а пам’ять наша зберігає все до найменших подробиць, бо надто вражаючими і болючими вони були.

Пам’ятаємо подвиг тих, хто зберіг життя мільйонам!