Працівники міської ради провели профілактично-роз'яснювальну роботу для суб'єктів господарювання сфери торгівлі у Чуднові

Дата: 28.04.2021 21:16

26 квітня робочою групою міської ради у складі представників сектору цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці, відділу земельних відносин та екології, відділу економічного розвитку, комунальної власності та житлово-комунального господарства, відділу праці, соціального захисту населення та охорони здоров’я, сектору містобудування та архітектури міської ради проведено профілактичну, роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення на території м. Чуднів з питань дотримання у закладах правил безпеки на період карантину, проведення комплексу робіт з благоустрою прилеглої території та дотримання порядку трудових відносин відповідно до чинного законодавства.