У міській раді відбулась нарада з нагоди Дня охорони праці в Україні

Дата: 29.04.2021 11:14

28 квітня у приміщенні Чуднівської міської ради з нагоди Дня охорони праці в Україні відбулась нарада на тему «Передбачати, підготуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР».

У нараді взяли участь Чуднівський міський голова Віталій Войтко, страховий експерт з охорони праці Чуднівського відділення УВД ФССУ у Житомирській області, представники міської ради, керівники та посадові особи, відповідальні за охорону праці суб’єктів господарювання громади, керівники профспілкових організацій.

У ході наради розглядалися питання щодо виробничого травматизму в комунальних закладах Чуднівської громади, недоліки в розслідуваннях нещасних випадків та гострих респіраторних захворювань на підприємстві, покращення та здоров’я працівників на роботі тощо.

З нагоди Дня охорони праці в Україні Чуднівський міський голова Віталій Войтко вручив грамоти Чуднівської міської ради та грошові премії керівнику КП «Благоустрій» міської ради Анатолію Огородніку, інженеру відділу освіти Анатолію Губатюку та керівнику ТОВ «СГ Дружба 2020» Ігорю Гончаруку.