Директор Чуднівської ЗОШ №2 здобув перемогу у Всеукраїнському конкурсі на кращу вправу з інтеграції медіаграмотності для учнів 5-6 класів у 2021/22 навчальному році

Дата: 29.04.2021 11:30

Академією української преси у партнерстві з Міністерством освіти і науки України за   підтримки Медійної програми в Україні проведено Всеукраїнський конкурс на кращу вправу з інтеграції медіаграмотності для учнів 5-6 класів у 2021/22 навчальному році в рамках усіх освітніх галузей, позаурочної та позашкільної діяльності. Зі 129 заявок, які були надіслані на конкурс членами журі було обрано переможцями 6 вправ та 6 дипломантів ІІ-го ступеня, серед них і вправа Левківа С.П., яка була оцінена у 92 бали зі 100 можливих.

За результатами конкурсу директора, вчителя біології, екології, інформатики Чуднівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 СергіяЛевківа нагороджено дипломом ІІ-го ступеня за вправу з інтеграції медіаграмотності для учнів 6 класу на тему «Руйнівники біологічних міфів» (Рослини).

Вітаємо Сергія Петровича із перемогою та бажаємо успіхів у всіх планах і починаннях.