Благоустрій у населених пунктах громади не припиняється

Дата: 29.04.2021 13:55

З кожним днем територія Чуднівської громади набуває весняно-святкового вигляду. У всіх населених пунктах активно проводяться роботи з наведення чистоти та порядку.

Вагома частина роботи цими днями проведена у Вакленчуку, П’ятці, Пилипах та Дриглівському, Бабушківському старостинських округах, результатом чого є прибрані узбіччя доріг, кладовища, упорядковані території біля адміністративних будівель, пам’ятних знаків, вулиці населених пунктів, висаджені дерева тощо.

Завдячуючи місцевому лісничому Сергію Пічкарьову у селі Пилипи розчищено чагарники, здійснено кронування та видалення аварійних дерев, облаштовано сквер біля пам’ятного знаку. Зрізані гілля та дерева планується використати у якості дров для опалення П'ятківської школи.

28 квітня спільними зусиллями старост, діловодів, комунальників, працівників освіти та культури сіл Рачки, П’ятка і Пилипи, селищ Великих Коровинець та Вакуленчука, Турчинівського старостинського округу проведено розчищення чагарників на узбіччі дороги на в’їзді у Чуднівську громаду (зі сторони Бердичева), ліквідувано стихійне сміттєзвалище, здійснено побілку бордюрів та висаджено квіти на клумбі.

Чуднівська міська рада щиро дякує усім колективам установ та закладів, небайдужим мешканцям громади, що приймають участь у весняній толоці. Після проведених робіт з благоустрою залишається чистота не тільки довкола, але і в душі кожного учасника цього процесу. Ось такими кроками та діями ми змінюємо нашу громаду і прагнемо до кращого.