Відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міської ради

Дата: 30.04.2021 11:00

Сьогодні, 30 квітня, міський голова Віталій ВОЙТКО провів позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Зокрема, йшлося про продовження карантину та посилення контролю за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів на території громади у період вихідних, святкових та поминальних днів.

За результатами обговорення міською комісією прийнято рішення:

1. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (зі змінами від 21 квітня 2021 року № 405), продовжити на території громади карантин до 30 червня 2021 року.

2. Релігійним конфесіям, розташованим на території Чуднівської міської ради, жителям громади забезпечити виконання рекомендацій МОЗ України на період вихідних, святкових та поминальних днів, а саме:

- збільшити кількість сесій благословення та зменшити їхню тривалість;

- зафіксувати вхідні двері/блоки на територію та у приміщення храмів у відкритому стані;

- перебувати в масках, як в середині приміщень, так і на вулиці, на подвір’ях чи на території храмів;

- встановити обмеження на відвідування служби перед благословенням всередині храмів (одна людина на 4 кв. м);

- встановити заборону на здійснення обрядів, що передбачають фізичний контакт (наприклад поцілунки святинь);

- забезпечити дотримання дистанції між прихожанами на вулиці – не менш ніж 1,5 метра;

- рекомендувати відвідувати обряд благословення та освячення їжі лише одній особі від домогосподарства, без сімейних відвідувань;

- людям похилого віку та з хронічними захворюваннями утриматися від відвідування храмів, краще освятити святковий кошик на свіжому повітрі біля церкви;

- утриматися від святкових відвідувань родичів та друзів, щоб не наражати одне одного на небезпеку.

Термін – 01-04 травня 2021 року

08-10 травня 2021 року

3. Відділенню поліції № 5 Житомирського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області, управлінню Держпродспоживслужби в Чуднівському районі, старостам старостинських округів Чуднівської міської ради забезпечити посилений контроль з дотримання обмежувальних заходів та забезпечити громадський порядок на території населених пунктів громади на період карантину, особливо у період вихідних, святкових та поминальних днів.

Сектор цивільного захисту,

мобілізаційної роботи та