ПРИВІТАННЯ ЧУДНІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВІТАЛІЯ ВОЙТКА З ВЕЛИКОДНЕМ

Дата: 01.05.2021 19:18

Дорогі жителі Чуднівської громади!

Від щирого серця вітаю вас зі світлим святом Воскресіння Христового!

Великдень – найдобріше та найсвітліше свято. Воно приходить до нас разом зі справжньою весною, символізуючи оновлення та відродження.

В ці дні серця сповнюються радістю та любов’ю до ближніх, а у душах пробуджуються надії та сподівання на краще.

Нехай свято  принесе у ваші домівки радість та благополуччя, щастя та міцне здоров’я, наповнить серце добром та милосердям. Нехай злагода, мир та спокій панують у людських серцях, домівках, в Україні! А диво Воскресіння Христового надихає на добрі та праведні справи.

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

З повагою,

голова Чуднівської міської ради                                         Віталій ВОЙТКО