У селі Будичани завершено ліквідацію незаконно утвореного сміттєзвалища

Дата: 08.05.2021 21:23

Цими днями у селі Будичани з території колишнього цегляного заводу було вивезено залишки сміття, яке незаконно було завезене у березні. Загалом вивезено майже 100 тонн твердих побутових відходів. Роботи проводились під наглядом працівників Чуднівського районного сектору ДСНС України у Житомирській області, поліції та місцевих жителів.

Висловлюємо щиру подяку усім хто долучився до проведення робіт з ліквідації даного сміттєзвалища.

Нагадаємо, що нещодавно у Будичани товариством «Сортіндустрія» було самовільно розміщено тверді побутові відходи.

Наразі відділом поліції №5 Житомирського РУП ГУНП в Житомирській області ведеться досудове розслідування та відкрито провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.239  КК України.

Маємо надію, що винні будуть покарані.