«Чорні вовки» із Чуднівської школи №2 - найкращі в області

Дата: 11.05.2021 13:02

Відповідно  до  Положення  про  Всеукраїнську  дитячо-юнацьку  військово-патріотичну  гру  «Сокіл»(«Джура»),листа  управління освіти і  науки  Житомирської  обласної  державної  адміністрації «Про організацію та   проведення І етапу Всеукраїнської  дитячо-юнацької військово-патріотичної  гри «Сокіл»(«Джура»)» 19  квітня  2021  року  Комунальним  закладом  позашкільної  освіти  «Обласний  центр  туризму,краєзнавства учнівської  молоді»  проведено  онлайн-конкурс  «Відун». У  конкурсі  взяли  участь  рої старшої  вікової  групи «Чорні  вовки» з  Чуднівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, «Чуднівська  варта» КЗ «Чуднівський  ліцей». Учасники  змагалися  онлайн  із  знання  історії  рідного  краю, історії  України, військових  традицій  козацтва  та  сучасних  Збройних  Сил  нашої  держави.

Відповідно до наказу управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації №76  від  06.05.2021 року «Про  підсумки  проведення обласного  онлайн-конкурсу «Відун»» переможцями  визнано  рій  «Чорні  вовки» Чуднівської  загальноосвітньої  школи  №2 Чуднівської  міської  ради (керівник  Корнійчук  Леся  Миколаївна).

Вітаємо учасників гри, дирекцію  та  педагогічний  колектив Чуднівського  закладу  освіти  із  заслуженою  перемогою.