Матері-героїні Чуднівської громади отримали подарунки від депутата обласної ради

Дата: 12.05.2021 11:33

Традиційно День матері в Україні відзначається у другу неділю травня. Цьогоріч це свято ми святкували 9-го травня. День матері символізує мир та любов.   Це свято важливе для кожного з нас, тому що усі  ми  зобов’язані  мамам своїм життям. Щасливі ті, хто мають сьогодні  можливість обійняти свою маму та сказати їй слова любові та шани. У цей день прийнято вітати матерів та дарувати їм подарунки.

З нагоди свята 142 матері-героїні та 7 вдів загиблих (померлих) ліквідаторів на Чорнобильській АЕС Чуднівської громади отримали подарунки від депутата Житомирської обласної ради Ігоря Ходака.

Подарунки від мецената вручали депутати та представники міської ради. Чуднівський міський голова Віталій Войтко також долучився до привітань, висловивши слова вдячності та шани.

Вітаємо всіх дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, любов і відданість.