Підведено підсумки обласного конкурсу дитячої творчості «Чорнобиль – минуле, сучасне, майбутнє»

Дата: 12.05.2021 14:32

У  комунальному закладі позашкільної освіти « Обласний еколого-натуралістичний центр» Житомирської  обласної ради  підведено підсумки обласного конкурсу дитячої творчості «Чорнобиль – минуле,сучасне, майбутнє» ( до 35-ї річниці Чорнобильської катастрофи) по трьох номінаціях: малюнок, агітаційно-просвітницькі матеріали ( буклети, плакати,емблеми), відеоролик, у якому взяли участь  переможці міського конкурсу  - здобувачі освіти  КЗ «Чуднівський ліцей», П'ятківської ЗОШ І-ІІІ ст.., Вакуленчуківської ЗОШ І-ІІІ ст., Великокоровинецької ЗОШ І-ІІІ ст.., Дубищенської ЗОШ І-ІІ ст.., Турчинівської ЗОШ І ст..

Відповідно до наказу Житомирської облдержадміністрації від 06.05.2021року № 80 « Про підсумки обласного конкурсу дитячої творчості « Чорнобиль – минуле, сучасне, майбутнє»( до 35-річниці Чорнобильської катастрофи) за підсумками журі переможцями стали:

у номінації « Малюнок»:

-  Вандалович Катерина, учениця КЗ « Чуднівський ліцей» Чуднівської міської ради ( керівник Хитрич А.М.),

-  Стаховська Вікторія, учениця Вакуленчуківської ЗОШ І-ІІІ ст.,

-Булак Лілія, учениця П'ятківської ЗОШ І-ІІІст.,

- Калінчук Тетяна, учениця Дубищенської ЗОШ І-ІІ ст..;

у  номінації  « Агітаційно- просвітницькі матеріали»:

- Данілов Даніїл, учень КЗ « Чуднівський ліцей» Чуднівської міської ради (керівник Качоровська Н.М.),

- Шевчук Денис, учень Великокоровинецької ЗОШ І-ІІІ ст..,

у номінації « Відеоролик»:

- Чабан Олександра, Вітюк Олександра, Поліщук Роксолана,,учениці Турчинівської ЗОШ І ст..( керівник Кошик Л.Є.),

- Ромашевська Олександра, Криворучек Дарина,Решетар Анна, Данилюк Юліана, Євстратьєва Дар'я, учениці КЗ «Чуднівський ліцей» Чуднівської міської ради (керівник Качоровська Н.М.).

Переможців обласного конкурсу дитячої творчості нагороджено дипломами Управління освіти  і науки  Житомирської обласної державної адміністрації.

Подяку Управління освіти  і науки  Житомирської обласної державної адміністрації за участь отримала  учениця П'ятківської ЗОШ І-ІІІ ст. Пергат Наталія.

Вітаємо наших учнів з перемогою і бажаємо нових успіхів та творчих досягнень.