Відбулось засідання виконавчого комітету Чуднівської міської ради

Дата: 14.05.2021 09:16

13 травня під керівництвом Чуднівського міського голови Віталія Войтка відбулось засідання виконавчого комітету міської ради.

У ході засідання члени виконавчого комітету розглянули низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади, зокрема:

• про взяття на квартирний облік громадян;
  • про затвердження  Положення про порядок видачі довідок Центром надання адміністративних послуг міської ради;
  • затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються через/та  ЦНАП;
  •  про відзначення на території Чуднівської громади Міжнародного дня захисту дітей;
  • про  погодження проекту  Програми  створення та впровадження містобудівного кадастру  Чуднівської  міської ради  на 2021-2022 роки
  • про передачу в оренду майна комунальної власності міської ради та оголошення аукціону на право оренди приміщень тощо.

На виконання повноважень у сфері охорони дитинства встановлено опіку над неповнолітньою дитиною та надано статус дітей, позбавлених батьківського піклування.

Членами виконкому було заслухано інформацію про стан виконання батьківських обов’язків матір'ю відносно вісьмох її дітей. На засідання були запрошені всі сторони спірних питань, інформацію яких було заслухано та взято до відома.

Під час засідання було затверджено новий склад комісії з  питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних  ситуацій  міської  ради, створено консультаційний пункт  з  питань цивільного захисту на території  Чуднівської  міської  ради.

Також було створено постійну діючу комісію з виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна та майна відумерлої спадщини.

Присутні заслухали інформацію начальника сектору цивільного захисту, мобілізаційної роботи, охорони праці Олександра Акуліча щодо недопущення вчинення диверсійних та терористичних атак  на території громади.