Посадові особи та депутати Чуднівської міської ради взяли участь у зональних спортивних змаганнях у Романові

Дата: 15.05.2021 23:35

В п’ятницю, 14 травня, у селищі Романів відбувся зональний етап ХІ обласної спартакіади серед збірних команд органів місцевого самоврядування під девізом «Спорт об’єднує всіх в одну команду!», участь у якому взяли представники Чуднівської міської ради – посадові особи виконавчих органів, старости та депутати.

Представники нашої громади змагалися у таких видах змагань, як волейбол, настільний теніс, шашки та швидкі шахи із збірними командами з Вільшанської, Романівської, Миропільської, Довбиської та Курненської територіальних громад.

За результатами змагань з різних видів спорту спортсмени Чуднівщини зайняли наступні місця:

Шашки – Зоя Яцкова, І місце, братиме участь у фінальних змаганнях, що відбудуться 28 травня у Житомирі.

Волейбол – склад команди: Олег Захарченко, Олександр Вітюк, Володимир Волинець, Олександр Ништун, Ігор Перепелиця, Володимир Гопак, Олександр Верещак, Олександр Левчик – ІІ місце.

Настільний теніс – Микола Маслюківський, ІІ місце; Марина Ткачук – ІІІ місце.

Швидкі шахи – Діана Баца – ІІІ місце.

Підтримати нашу команду прибули міський голова Віталій Войтко, заступник міського голови Ірина Кухар та секретар ради Олена Яременко.

Посадові особи міської ради достойно представили Чуднівщину на змаганнях, спілкуючись з представниками інших місцевих рад, обмінювались досвідом та обговорювали різні робочі моменти, отримали позитивні емоції та заряд енергії для подальшої роботи на благо громади.