З нагоди Дня матері та Міжнародного Дня сім'ї у Чуднівському міському будинку культури відбувся святковий концерт "У родинному колі"

Дата: 17.05.2021 13:25

16 травня у Чуднівському міському будинку культури відбулося свято «У родинному колі» з нагоди Дня Матері та Міжнародного Дня сім'ї.

Дорогим батькам звітували своїми талантами діти. Святковий настрій всім родинам дарували учасники танцювальних колективів міського будинку культури «Перепілочка» (керівник - Наталія Перепелиця), «Фрідом»  (керівник - Наталія Отаманська), школи мистецтв «Чудосвіт» (керівник - Тетяна Пастернак), вокального ансамблю «Дзвіночок» (керівник - Любов Менчинська), загальноосвітньої школи № 2 (керівник - Михайло Пащенко). Окрасою концерту були виступи юних вокалістів: Злати Сказкової, Кароліни Кухар, Софії Кучерук та солісток Дідковецького сільського клубу Юлії Залуніної, Будичанського сільського будинку культури - Марини Катюхи.

У залі панував гарний святковий настрій.