Чуднівська громада

Житомирська область

Чуднівські юні футболісти «ДЮСШ-АІК» зіграли заключний матч дитячо-юнацької ліги України у Прилуках

Дата: 18.05.2021 16:29
Кількість переглядів: 669

15 травня у м. Прилуки Чернігівської області юні футболісти «ДЮСШ-АІК» м. Чуднова зіграли заключний матч дитячо-юнацької ліги України. Команда старшої вікової групи U -17 поступились місцевій команді з результатом 0 : 1, а молодші юнаки U – 15 перемогли своїх ровесників з результатом 0 : 4.

У підсумку цьогорічного чемпіонату старші юнаки зайняли ІІІ сходинку п'єдесталу, а молодші стали срібними призерами. У клубному заліку чуднівські футболісти зайняли ІІІ почесне місце у своїй групі, тренери-викладачі ДЮСШ Володимир та Юрій Чорні.