Розпочалася основна сесія ЗНО 2021 року

Дата: 21.05.2021 15:44

21  травня  стартувала  основна  сесія  зовнішнього  незалежного  оцінювання  2021  року.

Для  участі  в  ній  зареєструвалося  100  випускників  11  класів  закладів  освіти  Чуднівської  територіальної  громади.  В  зв’зку  з  відміною  державної  підсумкової атестації ,22  випускники  відмовилися  від  складання  ЗНО.

Зовнішнє  незалежне  оцінювання  2021  року  розпочалося   тестуванням  з  хімії. Бажання  скласти  ЗНО  з  цього  предмета  виявили  7  майбутніх  абітурієнтів  із  Чуднівського  ліцею  та  П’ятківської  школи. 25  травня  29  учасників  складатимуть  ЗНО  із  англійської  мови,28  травня – з  математики (71  учасник), 01 червня – з  української  мови  та  літератури і  української  мови (78  учасників),04  червня  74  учні  проходитимуть  ЗНО з  історії  України,07  червня  - з фізики (8  учнів), 10  червня – з  біології (20  учнів). Завершиться  основна  сесії  15  червня тестуванням  з  географії. Скласти  ЗНО з  географії  виявили бажання   42  випускники    закладів  освіти нашої  громади.

Зовнішнє  незалежне оцінювання  з  англійської  мови,математики,української  мови  та  літератури,української  мови,історії  України,біології  та  географії  проходитиме  на  базі  навчальних  закладів  м. Бердичів,хімію  та  фізику  майбутні  абітурієнти  складатимуть  у  Житомирі. Відділом  освіти  Чуднівської   міської  ради   буде забезпечено  централізоване  підвезення  всіх  учасників  ЗНО  2021  року  до  пунктів  тестування  шкільними  автобусами з дотримання  всіх  необхідних  протиепідемічних  заходів.  Чуднівським  ВП  Бердичівського  ВП  ГУНП  в  Житомирській  області  забезпечуватиметься  супровід  шкільних  автобусів  до  місць  проходження  ЗНО.