Обласне та районне керівництво провело традиційну зустріч з випускниками

Дата: 27.05.2021 11:52

26 травня, керівництво Житомирської області та району провело традиційну зустріч із дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, випускниками закладів загальної середньої освіти області 2020-2021 р.

Через карантинні обмеження у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції на урочистий захід не змогли запросити всіх цьогорічних випускників, однак на онлайн-зв’язку були присутні Бердичівська, Житомирська, Новоград-Волинська та Коростенська райдержадміністрації. Всього до заходу долучилося майже 160 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Цьогоріч у Чуднівській громаді четверо дітей цієї категорії закінчують навчання у школах, які також долучилися до святкової зустрічі.

Під час заходу випускників радо вітали голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, голова обласної ради Володимир Федоренко, голова Житомирської РДА Юрій Денисовець та голова районної ради Олександр Блощинський.

Усі учасники заходу отримали матеріальну допомогу та пам’ятні подарунки.

Святковий настрій цього дня присутнім дарували вокальні виступи молодих талантів.

На завершення свята як символ миру, віри у щасливе майбутнє, злетіли голуби, які випустили з рук випускники та керівництво.

Бажаємо нашим випускникам віри у власні сили, достатку, світлого майбутнього і здійснення заповітних мрій!