Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 27.05.2021 16:39

Сьогодні, 27 травня, під головуванням Чуднівського міського голови Віталія Войтка відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини, на порядок денний якого виносились важливі питання, що стосувалися соціально-правового захисту дітей. Зокрема:

-  про  перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та їх затвердження;

- про  розгляд  висновків  про стан  утримання,  виховання  та розвитку дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей-сиріт, які виховуються в сім’ях опікунів/піклувальників на території Чуднівської міської ради, 2020/2021 роки.

Комісією також розглянуто клопотання служби у справах дітей щодо проявів девіантної поведінки ученицями КЗ «Чуднівський ліцей» 2007 та 2008 року народження, які проживають у Чуднові. На засідання були запрошені діти, їх батьки та представники ліцею. У ході розгляду даного питання було заслухано інформацію представників усіх сторін.

За результатами засідання з усіх питань порядку денного членами комісії прийнято відповідні рішення.

Підсумовуючи засідання комісії, Віталій Володимирович наголосив на необхідності посилення взаємодії суб’єктів соціальної роботи з метою вчасного та оперативного реагування на випадки потрапляння дітей в складні життєві обставини.