Відбулось засідання виконавчого комітету Чуднівської міської ради

Дата: 07.06.2021 14:31

Сьогодні, 7 червня, під керівництвом Чуднівського міського голови Віталія Войтка відбулось засідання виконавчого комітету міської ради.

У ході засідання члени виконавчого комітету розглянули низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади, зокрема:

• про підготовку об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років;
  • про надання в оренду комунального майна без проведення аукціону;
  • про виконання Програми організації харчування в закладах освіти Чуднівської міської  ради за 1 півріччя 2021 року;
  • про виконання Програми організації  підвезення учнів та педагогічних працівників  загальноосвітніх навчальних закладів до місць навчання, роботи і додому  за 1 півріччя 2021 року;
  • про створення комісій, затвердження положення  та форми актів по проведенню обстеження  житлових  умов  проживання  громадян  Чуднівської  міської  територіальної  громади;
  • про надання дозволу на встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності тощо.

Під час засідання затверджено тимчасові органи міської ради з питань евакуації та заходи із забезпечення готовності захисних споруд цивільного захисту до використання за призначенням.

На виконання повноважень у сфері охорони дитинства встановлено опіку над неповнолітніми дітьми, поповнено діючий ДБСТ вихованкою, надано дозвіл на купівлю житлового будинку, земельної ділянки для малолітньої дитини та продаж житлового будинку.

У ході роботи члени виконкому створили Молодіжну раду з питань молодіжної політики при міській раді та затвердили План роботи виконавчого комітету Чуднівської міської ради на ІІ півріччя  2021 року.