Рух – це здорово!

Дата: 10.06.2021 08:16

Згідно рекомендацій Міністерства освіти і науки України в  рамках  святкування  Дня  захисту  дітей,   01  червня в  усіх  закладах загальної середньої  освіти  Чуднівської  міської  ради було  проведено  фізкультурно-оздоровчі  заходи серед  учнів «Рух – це  здорово!».  Вчителями  фізичної  культури  організовано  проведення  спортивних  змагань, вікторин  спрямованих  на  розвиток  рухової  активності   школярів.

08  червня на  базі  спортивного  майданчика  Чуднівського ліцею   проведено міський фізкультурно-оздоровчий  захід серед  учнів «Рух – це  здорово!». У ньому  взяли  участь учні   5-9  класів  закладів  освіти  Чуднівської  територіальної  громади -  Чуднівського  ліцею, Чуднівської  №2, Будичанської, Тютюнниківської, В.Коровинецької, Дідковецької, П’ятківської, Дубищенської, Стовпівської  шкіл.

З  вітальним  словом  до  учасників  заходу  звернулися  керуюча справами виконавчого комітету Чуднівської  міської  ради  Галина  Вербельчук, начальник  відділу  освіти  Володимир  Кривоцюк, заслужений  працівник  фізичної  культури  і  спорту  України, вчитель – пенсіонер  Степан  Момот. Діти  зацікавлено  слухали спогади  Степана  Антоновича  про  його  спортивні  досягнення, про розвиток  фізичної  культури  та  спорту  у Чуднівському  районі, про   перенесення  спортсменами  Чуднівщини Олімпійського  вогню  Олімпіади  1980  року  територією  Житомирської  області.

Програмою  заходу  було передбачено  проведення     масового  пробігу  всіх  учасників дорогами  міста . Право  нести  олімпійський  факел  було  надано  учениці  Чуднівського  ліцею  Фагуціст  Ірині. Учасники  заходу  взяли  участь  у  флешмобі  «Ранкова  руханка», до  організації  якого   творчо  і  креативно  підійшли  учні  Чуднівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. Перед  початком  масового  забігу вчителем  фізичної культури Чуднівського ліцею  Олександром  Лінніком було  проведено  загальну  розминку,яка  також  пройшла в цікавій  для  дітей  формі. Завершився  захід  проведенням  легкоатлетичної  естафети, переможцями  якої  стали  команди  КЗ  «Чуднівський  ліцей» ( І  місце), Тютюнниківської  ЗОШ І-ІІІ ступенів (ІІ м), Чуднівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (ІІІ м.). Команди  -переможці  були  нагороджені  грамотами  відділу  освіти Чуднівської  міської  ради.

Міський  фізкультурно-оздоровчий захід  «Рух – це  здорово!»  було  організовано  і  проведено   Чуднівським  міським  центром  професійного  розвитку  педагогічних  працівників. Директор  центру Галина  Жуковська  подякувала  всім  учасникам спортивного  дійства за  активну участь, дирекції  КЗ «Чуднівський  ліцей»  та  Чуднівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів  №2 -   за  допомогу  у  проведенні  заходу,танцювальному  колективу «Фрідом» Чуднівського ліцею, гурту «Перлинки» Чуднівської  ЗОШ №2  - за представлені  художні  номери. Висловила  надію, що слова «Рух – це  життя! Рух – це здорово! Я  просто  живу! Живу  здорово!» стануть  девізом   кожного  учасника  заходу.