Чуднівський міський голова зустрівся з представниками громадської організації «Рух «Збережи ФОП» («SaveФОП») та підприємцями громади

Дата: 10.06.2021 08:36

8 червня Чуднівський міський голова Віталій Войтко зустрівся з представниками громадської організації «Рух «Збережи ФОП» («SaveФОП»), громадською організацією «Спілка підприємців м. Чуднів» та підприємцями громади. У зібранні також взяли участь підприємці з Вільшанки, Краснополя, Мирополя, Романова та Любара.

Під час зустрічі обговорювали питання скасування обов’язку використання касових апаратів ФОП-спрощенцями та основні засади Концепції спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності і підходів контролю діяльності фізичних осіб-підприємців, які її використовують. Дану концепцію розроблено ГО «Рух «SaveФОП».

Також одним із основних питань даного зібрання стало налагодження конструктивного діалогу та співпраці між органами місцевого самоврядування та підприємцями.

За словами Віталія Володимировича, розвиток підприємництва — основа економічного розвитку громади. Тож дуже добре, що є люди, і цілий рух, який їх об’єднує у боротьбі за свої права.