Чуднівський міський голова провів нараду з питань врегулювання трудових відносин з педагогічними працівниками пенсійного віку

Дата: 11.06.2021 09:23

Чуднівський міський голова Віталій Войтко провів нараду, на якій обговорили питання врегулювання трудових відносин із педагогічними працівниками закладів загальної середньої освіти громади пенсійного віку.

У нараді взяли участь заступник міського голови Ірина Кухар, керуюча справами виконавчого комітету Галина Вербельчук та начальник відділу освіти міської ради Володимир Кривоцюк.

Відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту» з педагогічними працівниками, які досягли пенсійного віку укладається строковий трудовий договір (контракт) на термін від 1 до 3 років.

У ході наради начальнику відділу освіти доручено забезпечити врегулювання трудових відносин з вчителями пенсійного віку згідно чинного законодавства та з врахуванням діючої шкільної мережі у громаді.