Міська рада сприятиме улаштуванню спортивно-ігрового майданчика у Чуднові

Дата: 11.06.2021 15:46

Відреагувавши на звернення жительки вул. Робітничої міста Чуднів щодо облаштування спортивно-ігрового майданчика, міський голова Віталій Войтко із  заступником Іриною Кухар здійснили виїзд та оглянули територію, на якій має бути розміщений даний майданчик.

У минулому році членами виконавчого комітету Чуднівської міської ради було надано дозвіл мешканцям вул. Робітнича, пров. Робітничий, вул. Бортовського, пров. Бортовського м. Чуднів на встановлення спортивного майданчика на ділянці по вул. Робітничій відповідно до схеми прив’язки.

Улаштування даного майданчика потребує проведення наступних робіт: косіння трави, планування поверхні земельної ділянки, висадження зелених насаджень, встановлення лавочок, урн та ігрових конструкцій.

Очільник громади підтримав ідею мешканців мікрорайону міста та запевнив, що вже найближчим часом працівники КП «Благоустрій» розпочнуть проведення необхідних робіт.

Віталій Володимирович зазначив: «Для усіх нас дуже важливий здоровий розвиток наших дітей. А облаштування цього майданчика надасть можливість зміцнити їхнє здоров’я та більше часу проводити на свіжому повітрі, грати в рухливі ігри».