Вітання почесних донорів громади з нагоди Всесвітнього Дня донора

Дата: 14.06.2021 16:41

Щодня тисячі людей з різних причин, пов’язаних із захворюваннями, катастрофами, іншими трагедіями, потребують переливання крові. Тож,  залишаючись невідомими, не за винагороду чи визнання, багато людей, добровільно здають кров, рятують життя хворих. Саме таким небайдужим героям присвячено Всесвітній день донора крові.

У Чуднівській громаді проживає 8 людей, які «дарують» кров. З нагоди Всесвітнього дня донора Чуднівський міський голова Віталій Войтко та депутат міської ради Анастасія Кравчук передали вітання та матеріальну допомогу від депутата обласної ради Ігоря Ходака почесним донорам громади.

Велика вдячність вам за те, що ви даруєте людям надію на порятунок, бо життя людини — найвища цінність, а порятунок його — найвища честь для тих, хто долучається до цього. Бажаємо вам добра, благополуччя і миру, будьте завжди здорові та горді за те, що подарували життя іншій людині.

Пропонуємо усім долучатися до донорства, адже набуття цього статусу є свідченням відповідального ставлення до свого здоров’я, активної життєвої позиції та можливості принесення користі суспільству!