Віталій Войтко взяв участь у нараді щодо співпраці податкової та територіальних громад Житомирщини

Дата: 17.06.2021 19:57

16 червня  Чуднівський міський голова Віталій Войтко взяв участь у нараді щодо співпраці податкової та територіальних громад області, яка відбулась у Головному управлінні ДПС у Житомирській області.

Участь у нараді взяли голова Житомирської ОДА,  представники Житомирської обласної прокуратури, Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області, заступники начальника та керівники структурних підрозділів Головного управління, начальники ДПІ.

У ході наради розглядались питання щодо стану виконання показників надходжень до місцевих бюджетів у січні-травні 2021 року, співпраці, взаємодії з територіальними громадами щодо забезпечення надходження платежів до місцевих бюджетів та проблемні питання.