Чуднівський міський голова зустрівся з батьками учнів та педагогічними працівниками Малокоровинецької школи

Дата: 17.06.2021 20:18

Сьогодні, 17 червня, Чуднівський міський голова Віталій Войтко провів зустріч з педагогічними працівниками та батьками учнів Малокоровинецької школи. У зустрічі взяли участь начальник відділу освіти міської ради Володимир Кривоцюк та староста Тютюнниківського старостинського округу Микола Маслюківський.

Рішенням сесії міської ради від 02.04.2021 р. №133 було змінено тип Малокоровинецької ЗОШ І-ІІ ступенів у початкову школу. У зв’язку із цим для продовження здійснення навчання учням 5-9 класів необхідно перейти до іншого закладу загальної середньої освіти.

Під час зустрічі присутні обговорили питання вибору навчального закладу загальної середньої освіти та довезення до нього учнів. Для вирішення даного питання присутнім батькам було запропоновано здійснити оглядову поїздку спільно з дітьми до Великокоровинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів та Тютюнниківської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Також одним із важливих питань було працевлаштування вивільнених педагогічних працівників та врегулювання трудових відносин з вчителями пенсійного віку.

На всі питання, які турбували батьків та вчителів було надано відповідні роз’яснення та взято до уваги всі прохання.