Чуднівський міський голова привітав дільничих офіцерів поліції з професійним святом

Дата: 18.06.2021 14:54

18 червня в Україні відзначають День дільничного офіцера поліції. Сьогодні їхня служба – одна з найважливіших в Україні. Постійне спілкування з людьми, здійснення першочергових заходів щодо розкриття злочинів, попередження їх скоєння – це лише маленька частина того, із чим щоденно мають справу дільничні офіцери.

Тож сьогодні Чуднівський міський голова Віталій Войтко особисто привітав з цим святом дільничних інспекторів Чуднівського відділення поліції Бердичівського відділу поліції ГУНП України в Житомирській області, побажавши міцного здоров’я, миру, успіхів у вирішенні завдань із забезпечення законності та правопорядку і вдячності та довіри від громадян. Також Віталій Володимирович відзначив грамотами дільничних інспекторів Оксану Колядюк, Тетяну Якобчук, Максима Тищика та Ігоря Нестеровського.

До вітань долучився голова Романівської селищної ради Володимир Савченко.