Профілактична робота ДСНС щодо дотримання правил безпеки під час відпочинку та перебування на водоймах

Дата: 19.06.2021 14:23

З метою запобігання нещасним випадкам на водних  об’єктах області рятувальники вживають превентивних заходів. Так, 19.06.2021 року фахівці ДСНС спільно із представниками ювенальної превенції, органів місцевого самоврядування рейдували місцями масового відпочинку  населення на території Чуднівської міської ради та Вільшанської сільської ради.

Під час профілактичної роботи населенню, серед якого і діти, доводилась статистика трагічних випадків із прикладами, що вже сталися на території області та пояснювалось, що треба обирати місця, які пристосовані для відпочинку. Присутнім наголошувалось на суворому дотриманню правил безпеки під час плавання та постійному контролю за дітьми. Також усім вручали листівки з елементарними правилами безпеки на воді.

Такі заходи рятувальники проводитимуть увесь сезон. Адже відпочивальники повинні усвідомлювати, що за власну безпеку вони, у перщу чергу, несуть самостійну відповідальність.