Чуднівський міський голова привітав ветерана медичної галузі із 95-річчям

Дата: 19.06.2021 23:42

18 червня відсвяткувала свій 95-річний ювілей жителька, ветеран медичної галузі Чуднова Надія Танська. Надія Гнатівна весь свій трудовий шлях пов’язала з медициною.

Напередодні Дня медичного працівника іменинницю вітали Чуднівський міський голова Віталій Войтко, секретар міської ради Олена Яременко та депутат міської ради Анастасія Кравчук.

Ювілярці побажали міцного здоров’я, мирного неба, турботи від рідних, і, звичайно, дожити до ста літ і навіть більше!

Надія Гнатівна подякувала за привітання. Було приємно споглядати за щасливими та розумними очима жінки, за плечима якої майже сотня прожитих літ, безцінний досвід, діти та внуки.