Медиків Чуднівщини привітали з професійним святом

Дата: 19.06.2021 23:51

19 червня у міському будинку культури відбувся урочистий захід з нагоди Дня медичного працівника.

Привітати медиків, яких зібралася повна зала, – а це лікарі та медичний персонал Чуднівської лікарні, Центру первинної медико-санітарної допомоги, ФАПів, амбулаторій – завітали Чуднівський міський голова Віталій Войтко, депутати Верховної Ради Сергій Кузьміних та Арсеній Пушкаренко, депутат обласної ради Людмила Кицак, а також Вільшанський сільський голова Сергій Мельник та Краснопільський сільський голова Іван Патей.

У вітальному слові очільник Чуднівщини Віталій Войтко в першу чергу від імені всіх жителів громади подякував «Людям у білих халатах» за їх невтомну працю, відданість своїй справі, врятовані життя. Побажав медикам міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою.

З привітальним словом до свої колег звернулися керівники Чуднівських медичних закладів Ігор Лукашенко та Анатолій Скриваник.

Грамотами Чуднівської міської ради та грошовими нагородами відзначено ряд медичних працівників.

Окрасою свята стали виступи саксофоніста, танцювальних колективів та аматорів міського будинку культури. Приємним сюрпризом для присутніх стала поява на сцені лауреатів міжнародних пісенних конкурсів Божени Вознюк та Миколи Поплавського.

У залі панувала затишна та приємна атмосфера. Багато теплих і вдячних слів лунало на адресу медичних працівників.