Вітання випускникам 2021 року від Чуднівського міського голови Віталія Войтка

Дата: 26.06.2021 15:22

Шановні випускники!

Ви в очікуванні найурочистішої події у вашому житті – випускного вечора. Це зворушливе свято, у якому переплелися радість та смуток, спогади та мрії, дитинство та юність. Для кожного з вас школа – це вірні друзі, перші вчителі, найяскравіші враження. Попереду – непросте доросле життя, нові можливості та перспективи!

Подякуйте своїм учителям за щоденну віддану працю, за терпіння та віру в здібності й таланти кожного, за знання та досвід, за те, що для вас стали щирими друзями, мудрими наставниками та порадниками.

Хай ваші серця завжди будуть сповнені щирої любові до батьків, не шкодуйте добрих та красивих слів для них: вони їх заслужили своєю беззаперечною любов’ю!

Бажаю щоб з вами завжди були поруч вірні друзі та мудрі наставники. Нехай світлим і успішним буде ваш шлях, вистелений лише добрими справами, прогресивними ідеями та особистими перемогами!

З повагою,

Чуднівський міський голова                                                        Віталій ВОЙТКО