Відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Чуднівської міської ради

Дата: 27.06.2021 22:12

Сьогодні, 27 червня 2021 року, у Чуднівській міській раді під керівництвом міського голови Віталія Войтка відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За результатами обговорення наслідків негоди, яка сталася 26 червня 2021 року на території Чуднівської громади, членами комісії попередньо оголошено надзвичайну ситуацію об’єктового рівня.

У ході зсідання було створено комісію з визначення завданих збитків населенню та об’єктам комунальної власності міської ради.

Керівникам пошкоджених внаслідок буревію приміщень доручено надати перелік першочергових невідкладних робіт, які необхідно провести.

За результатами роботи комісії буде підготовлено пакет документів та направлено до Головного управління ДСНС України у Житомирській області щодо підтвердження рівня надзвичайної ситуації, визначеного протоколом даного засідання.