Відбулась чергова сесія міської ради

Дата: 01.07.2021 09:46

30 червня під керівництвом Чуднівського міського голови Віталія Войтка відбулась чергова дев’ята сесія міської ради.

У роботі сесії взяли участь 23 депутати з 26-ти. Також у роботі сесії взяли участь представники ВГО «Блок патріотичних сил» та громадськості (за заявами).

Під час сесії депутати внесли зміни до бюджету міської ради на 2021 рік, встановили ставки єдиного податку на нерухоме майно, відмінного     від     земельної    ділянки, транспортного податку, акцизного податку від реалізації підакцизних товарів на території міської ради, ставки та пільги із сплати земельного податку, а також орендну плату для комунальних установ міської ради та ГУ ДПС у Житомирській області у розмірі 1 грн. на рік.

У ході роботи передано дороги комунальної власності з балансу Чуднівської міської ради в господарське віддання на баланс комунальних підприємств міської ради та припинено внаслідок реорганізації Чуднівського міського комунального підприємства з обслуговування адміністративних приміщень шляхом приєднання до комунального підприємства «Благоустрій».

Також депутати надали дозвіл на реконструкцію частини нежитлової будівлі та розроблення детального плану території земельної ділянки, затвердили план роботи міської ради на ІІ півріччя 2021 року.

Під час сесії обранці змінили тип (понизили ступінь) та перейменували заклади загальної середньої освіти в Карвинівці та Дідківцях.

Щодо питань формування громадської думки у суспільстві під час засідання до присутніх звернувся представник ВГО «Блок патріотичних сил» Володимир Колозінський.