Вшанування пам’яті загиблого воїна АТО Олександра Борушевського

Дата: 01.07.2021 13:51

1 липня 2021 року минають п’яті роковини з дня загибелі нашого земляка,  українського героя, воїна АТО Олександра Борушевського.

Сьогодні в день п’ятих роковин прозвучав дзвін за Героєм з Чуднова, старшим сержантом Олександром Борушевським, який загинув у 2016 році поблизу населеного пункту Верхньоторецьке, Донецької області, потрапивши в бою під ворожий обстріл, у результаті чого отримав важке осколкове поранення, яке виявилось несумісним з життям.

Вшанувати пам’ять Героя до Меморального комплексу Міністерства оборони України прибули батьки загиблого та представник військкомату.

В знак шани у Залі пам’яті Міністерства оборони України пролунало ім’я Воїна-Героя – Олександра Борушевського, який віддав своє життя за наше спокійне майбутнє.

Пам’ятний захід вшанування захисника України Олександра Борушевського відбувся сьогодні і у світлиці Чуднівського РТЦК та СП (військкоматі).

У поминальному ритуалі взяли участь секретар Чуднівської міської ради Олена Яременко, батьки загиблого, представники Чуднівського РТЦК та СП, громадськість.

Під час заходу присутні заслухали коротку біографію загиблого бійця з Книги пам’яті загиблих учасників АТО (ООС) Чуднівщини та вшанували його пам’ять хвилиною мовчання.

Після пам’ятної церемонії її учасники поклали квіти до Дошки пам'яті загиблих воїнів Чуднівщини в зоні АТО/ООС.

Мешканці громади вкотре висловлюють співчуття рідним та близьким загиблого Героя.

Нехай у серцях усіх чуднівчан пломеніє згадка про Героя, який віддав за нас з вами життя.

Світла пам’ять та вічна пам’ять Герою!