Вітання з нагоди 35-ої річниці селища Вакуленчук

Дата: 01.07.2021 14:08

1 липня 1986 року згідно указу президії Верховної ради Української РСР №2452-XI з метою увічнення пам’яті Вакуленчука Григорія Миколайовича, одного з організаторів повстання на броненосці «Потьомкін» під час революційних подій 1905 року, новозбудованому населеному пункту було присвоєно найменування Вакуленчук.

Сьогодні з нагоди 35-річчя Дня селища Вакуленчук представник військової частини А2365 прийшов привітати очільника Чуднівської громади Віталія Войтка та вручив вітальну листівку від командира та голови профспілкового комітету.

Вітаємо усіх жителів Вакуленчука з 35-ю річницею селища! Нехай панує суспільна злагода, взаємна повага та довіра, а в кожному домі – родинний затишок, мир, любов та достаток!